Hotel Telč Telč
Hotel Telč ubytování Telč Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Telč / Telč

Hotel Telč se nachází v historickém centru města Telč, které je zahrnuto do seznamu památek UNESCO. Hotel Telč v Telči s kapacitou 12 lůžek, vysokou úrovní vybavenosti pokojů a celoročním provozem se snaží vytvářet příjemné rodinné prostředí pro všechny své hosty.

Ubytování:
Hotel Telč ve městě Telč nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových apartmánech, z toho na dva apartmány je možnost přidání přistýlky. Dále hotel Telč nabízí jeden svatební pokoj s vířivou vanou. Všechny pokoje penzionu Galerie jsou kompletně a nadstandardně vybaveny včetně kuchyňské linky. Ubytování je vhodné jak pro dlouhodobý pobyt, tak pro přespání na jednu noc.

Gastronomie:
Apartmány penzionu Galerie Telč disponují vlastním plně vybaveným kuchyňským koutem, kde hosté najdou vše potřebné pro příležitostné vaření. Nechybí ani lednice a jídelní stůl pro čtyři osoby.

V okolí penzionu Galerie se nachází mnoho restaurací, hospůdek a barů, které hostům nabídnou příjmené posezení, dobrou českou, ale i mezinárodní kuchyni.

Zajímavosti:
Jádro města Telč je městskou památkovou rezervací. Prolínají se zde stavební skvosty z prostředí církevního, měšťanského a šlechtického, památky gotické, renesanční i barokní. V historickém jádru města Telč nalezneme státní zámek, galerii Jana Zrzavého, muzeum Vysočiny a věž sv. Ducha.

Hotel Telč Telč -  je k dispozici připojení na internetHotel Telč Telč -  je k dispozici letní terasaHotel Telč Telč - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Telč Telč - přijímá kreditní karty VISAHotel Telč Telč - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Telč Telč - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Telč Telč - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Telč Telč - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Telč Telč - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou